Çalışma Saatleri Pazartesi - Cumartesi 06:30 - 17:00 (yaz aylarında 24:00'a kadar )
Bize Ulaşın Telefon : 0266 373 77 78 Fax : 0266 372 32 32
Mail Adresimiz edremitumutdiyaliz@hotmail.com

Ayvalık Teknik Donanım

     Braun Dialog ve Toray Yuga Hemodiyaliz cihazları ile aşağıdaki tüm tedavi yöntemleri ve renal replasman tedavilerini güvenle uygulanabilir.

Biokarbonat Diyalizi

Single-Needle veya SN Klik-klak

Ultrafiltasyon ve Sodyum profilleri

ISO-UF program

     Online Hemodiyafiltrasyon Göstergeler Modüler yapısı cihaza Çeşitili opsiyonel ilaveler yapılarak spesifik tedavi yöntemlerinin uygulanmasına imkan sağlamaktadır. Optimize edilmiş gösterge ve kontrol sistemleri hastanın ve cihazın spesifik arametrelerini diyaliz esnasında kesin çözümlerle kullanıcıya vermektedir. Ultrailtrasyon ve Sodyum Profilleri Profil seçenekleri sıvı ve elektronik balşansını aktif olarak değiştirerek hastayı intra ve postdiyalitik komplikasyonlara karşı korumaktadır.

     Sodyum profillerini değiştirerek: Plazma sodyum konsantrasyonunda geçici yükselme İntradiyalitik dolum desteklenmesi dolaşım dengesinde stabilite sağlaması mümküdür. Plazma sodyum konsantresinin yükselmesi tedavi aşamasının sonunda gerçekleşmekte (nötral dengeleme) ve post-diyalitik plazma sodyum problemlerinde bir yükselmeye (örn.Hipertansiyon) neden olmamaktadır. UF profilleri sıvı çekişini hastanın UF toleransına, intradiyalitik değişime göre adapte eder ve dolum oranının intravasküler ortamda gerçekleşebilmesi için tasarlanmıştır.

     UF ve Sodyum profilleri ayrı ayrı ayarlanarak her hasta için en uygun seçeneğin uygulanmasına imkan sağlamaktadır.

Tek kullanımlık diyaliz

♦ Polisulfonfiltreleri

♦ HD bikarbonat

♦ HDF ♦ Tek iğne

♦ Kontrollü UF

♦ Hepatit C hastaları için ayrı 1 makine

♦ 6 adet Toray yuga marka diyaliz makinası

♦ 5 adet Braun marka diyaliz makinası

 

Merkezimizde her ay ekg çekimi yapılmaktadır.