Şikayet/Öneri Formu

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İşe Alım Politikamız

AĞAOĞLU ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak işe alım politikamız, sektöründeki güçlü marka imajını, köklü deneyimini ve sahip olduğu uzmanlığı geleceğe taşıyabilecek, kurum kültürüne hızla uyum sağlayıp gelişime açık olan adayları bünyesine katarak büyümeye devam etmektir.

Tüm iş başvuruları, internet ilanlarımız, web sitemiz üzerinden veya doğrudan İnsan Kaynakları departmanımıza yapılır. Başvurular, uzmanlarımız tarafından açık olan pozisyonlar için önceden belirlenmiş kriterlere göre ön elemeden geçirilir. Kriterlere uygun adaylar görüşmeye çağrılır ve İnsan Kaynakları mülakat süreçleri başlatılır.

Eğitim Politikamız

Sürekli eğitim ve gelişim faaliyetleri ile Ağaoğlu Özel Sağlık Hizmetleri sektörde öncü ve ilk tercih edilen bir kurum haline getirmek; güncel ve bilimsel eğitim yöntem ve araçlarını kullanarak, kurum ve yönetimin stratejik kararlarına katkı sağlamak; kalite odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda, hastaya sunulan hizmet kalitesini arttırmak eğitim politikamızı oluşturmaktadır.

Eğitim ve gelişim faaliyetleri kurum içi, kurum dışı ve oryantasyon eğitimleri olarak uygulanmaktadır. Kurum içerisinde gerçekleştirilen eğitim programlarımız, kurum içi eğitmenlerimiz, üniversitemiz ve sürekli eğitim merkezi tarafından desteklenmekte olup uzman akademisyen ve eğitmenler ile programlar gerçekleştirilmektedir.

Performans Değerlendirme Sistemi

AĞAOĞLU ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Performans Değerlendirme Sistemi yetkinlik bazlı olarak her bir pozisyon için ayrı ayrı hazırlanmaktadır. Temel Yetkinlikler, Yönetsel Yetkinlikler ve Mesleki Yetkinlikler olmak üzere 3 grupta incelenmekte olup, yılda en az 1 defa uygulanmaktadır.

Performans Değerlendirme Sisteminin amacı;

Kurumsal hedeflere ulaşmak için başarıyı tanımlamak,
Ödüllendirmek,
Motivasyon sağlamak,
Kariyer planlamak,
Eğitim ve gelişim ihtiyaç analizi yapmaktır.

Kariyer Yönetimi

Gün geçtikçe büyüyen AĞAOĞLU ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. için Kariyer Yönetimi’nde amacımız çalışanların tercihlerini, yeteneklerini ve potansiyellerini organizasyonun şimdiki ve gelecekteki kaynak ihtiyaçlarıyla birlikte sıralayarak bireylerin gelişimlerinin planlanması ve şekillendirilmesidir. Yeni bilgilerle tanışmak, mevcut bilgiler ile yeni bilgileri harmanlayarak sürekli artan bir ivme ile çalışanların kariyer süreçlerinin gelişimine destek olmak AĞAOĞLU ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. en önemli misyonlarındandır.

Ücret ve Yan Haklar

Ücret ödemelerimizi her ayın belirli gününde net ücret usulüne göre yapılmaktadır.

4857 sayılı iş kanunu gereği çalışanlarımızın tüm ücret ve özlük hakları yasaların belirttiği şekilde uygulanmaktadır.

Hastane lokasyonlarımıza yakın Lojman imkânları sağlanmaktadır.

Hastanede bulunan yemekhanemizde, sabah (vardiyalı personel için), öğle ve akşam (vardiyalı personel için) yemeği imkânı bulunmaktadır.

Ara dinlenme ve çay molalarında kompleksimizde bulunan kafeteryalarda vakit geçirme imkânımız bulunmaktadır.

Her bölüm ve birime ait farklı maaş skalaları uygulanmaktadır.

Çalışanlarımızın iş başlangıcında ve sonrasında rutin olarak sağlık durumunu kontrol eden, ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan bir “İş Yeri Hekimimiz” görev yapmaktadır.