Şikayet/Öneri Formu

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezinde hastalara en iyi renal replasman tedavisini sunabilmek amacıyla tedavi yöntemleri üzerinde yaptığı araştırma geliştirme çalışmalarını sürdürerek hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve yaşam kalitelerini yükseltmelerini sağlamaktadır.

Merkezimizde UF ve Sodyum profilleri ayrı ayrı ayarlanarak her hasta için en uygun seçeneğin uygulanmasına imkan sağlamaktadır.

Cihazlarımız GAMBRO, FRESENİUS, TORAY ve BRAUN markadır. Hemodiyaliz cihazlarımız ile tüm tedavi yöntemleri ve renal replasman tedavileri güvenle uygulanmaktadır. Temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermektedir.

En son model 14+1(Yedek) makine

1 uzman doktor

1 pratisyen doktor

4 hemşire/diyaliz teknikeri

1 psikolog

1 diyetisyen

1 teknisyen

2 servis aracı ve deneyimli şoförleri ile sizlerle buluşuyor.

Teknik Donanım

Braun Dialog,Fresenius, Gambro ve Toray Yuga Hemodiyaliz cihazları ile aşağıdaki tüm tedavi yöntemleri ve renal replasman tedavilerini güvenle uygulanabilir.

Biokarbonat Diyalizi

Single-Needle veya SN Klik-klak

Ultrafiltasyon ve Sodyum profilleri

ISO-UF program

Online Hemodiyafiltrasyon Göstergeler Modüler yapısı cihaza Çeşitli opsiyonel ilaveler yapılarak spesifik tedavi yöntemlerinin uygulanmasına imkan sağlamaktadır. Optimize edilmiş gösterge ve kontrol sistemleri hastanın ve cihazın spesifik parametrelerini diyaliz esnasında kesin çözümlerle kullanıcıya vermektedir. Ultrafiltrasyon ve Sodyum Profilleri Profil seçenekleri sıvı ve elektronik balşansını aktif olarak değiştirerek hastayı intra ve postdiyalitik komplikasyonlara karşı korumaktadır.

Sodyum profillerini değiştirerek: Plazma sodyum konsantrasyonunda geçici yükselme İntradiyalitik dolum desteklenmesi dolaşım dengesinde stabilite sağlaması mümkündür. Plazma sodyum konsantresinin yükselmesi tedavi aşamasının sonunda gerçekleşmekte (nötral dengeleme) ve post-diyalitik plazma sodyum problemlerinde bir yükselmeye (örn.Hipertansiyon) neden olmamaktadır. UF profilleri sıvı çekişini hastanın UF toleransına, intradiyalitik değişime göre adapte eder ve dolum oranının intravasküler ortamda gerçekleşebilmesi için tasarlanmıştır.

UF ve Sodyum profilleri ayrı ayrı ayarlanarak her hasta için en uygun seçeneğin uygulanmasına imkan sağlamaktadır.

♦ Tek kullanımlık diyaliz

♦ Polisulfonfiltreleri

♦ HD bikarbonat

♦ HDF

♦ Tek iğne

♦ Kontrollü UF

İLETİŞİM BİLGİLERİ

150 Evler Mah. 29 Mayıs Cad. 4/6 Sk. Ömer Mustafa Şişman Apt. No:1/2
Ayvalık/Balıkesir

ayvalikozelumutdiyaliz@hotmail.com
+90 (266) 331 61 62
Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi